Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 04
This is an example of a HTML caption with a link.

HAKKIMIZDA

 

Biyotıp Tıbbi Ürünler San. Tic. Ltd. Şti.

     14 yıllık tecrübesi ile Üroloji - Gastroenteroloji- Radyoloji- Pediatri Kardiyoloji, Kbb-Onkoloji-Göğüs Cerrahisi-Dahiliye-Laboratuar ile tüm sınai kuruluşlar, üniversiteler,ve arge laboratuarlarına hitap eden konularda şimdilik KAYSERİ ve çevresinde başarı ile faaliyet gösteren bir firmayız, Kuruluşundan beri insan kaynaklarına ve geleceğe yatırım yapmayı, kurumsallaşmayı ve profesyonel çalışmayı kendisine ilke edinmiş, satış ve hizmet konularında mükemmeli hedeflemiş olan firmamız ürün çeşitliliği ve kalitesiyle hızla büyümektedir.

MİSYONUMUZ

BiyoTIP Tıbbi Ürünler  İl ve/veya İlçe boyutlarında edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.
BiyoTIP Tıbbi Ürünler , il ve/veya ilçe çapında sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

    BiyoTIP Tıbbi Ürünler müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, beklentilerinin de üzerinde eksiksiz ürün ve servis hizmetlerini kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sunabilmektir.

VİZYONUMUZ

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

     BiyoTIP Tıbbi Ürünler olarak vizyonumuz, tüm yönetici ve çalışanlarımızla, Kayseri'deki sağlık kurum ve kuruluşları arasında karşılıklı güven ve saygıya dayalı ve profesyonel bir işbirliği içerisine girerek, bayisi olduğumuz firmaların teknolojilerini bu sağlık kurum ve kuruluşlarına kaliteli ve seri hizmet anlayışıyla sunmak, gelişen sağlık sektörünün "Medikal" alanında her yönüyle örnek, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.


TEMEL DEĞERLERİMİZ

Kalite
Gizlilik
Dürüstlük
Yenilikçilik
Güvenilirlik
Sorumluluk
Müşteri Odaklılık
Müşteri memnuniyeti
Profesyonel Yaklaşım
Yasal ve Etik Çalışma
Standart fiyat anlayışı
Dürüstlük ve Güvenilirlik
Takım çalışmasına bağlılık
Gelişime açıklık ve dinamizm
Topluma ve çevreye duyarlılık
Tam zamanında hizmet teslimi
Takım ruhuna müşteri dahiliyeti
Yarışmacı Olma ve Takım Çalışması
Yasalara ve kişisel haklara saygılı olmak
Çalışanların, kurumun ortak değerlerine aykırı davranışları ihtar, ikaz ile prosedürüne uygun ve tarafsız olarak değerlendirilir.

Biyotıp Tıbbi Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. ile Çalışarak

Profesyonel kalite ve ciddiyet görürsünüz,
Gerçek ve optimum maliyet avantajlarını elde edersiniz
Müşteri memnuniyetini garanti altına almış olursunuz.
14 yıllık bir tecrübeyle harmanlanmış hizmet alırsınız.

 

 

Copyright © 2013 Biyotıp Medikal | Designed by Murat MIZRAK